Przedszkole w Kobyłce
O przedszkolu Oxford Kids
Program i zajęcia
Dzień przedszkolaka
Zapisy do przedszkola
Opłaty za przedszkole
O nas
Przedszkolne zajęcia adaptacyjne
Kontakt
Galeria zdjęć
Mapa strony przedszkola
Grupa żłobkowa
Program żłobka
Akcja dawcom w darze


Dla każdego rodzica okres dzieciństwa ich potomków jest szczególnie ważnym czasem. Każdy pragnie poświęcić wówczas swojemu dziecku najwięcej uwagi. Decydując się na powrót do pracy po urlopie macierzyńskim poszukujemy idealnego miejsca, gdzie nasze dziecko będzie mogło poczuć się jak w domu, gdzie będzie dobrze traktowane i bezpieczne. Takim to właśnie miejscem będzie bez wątpienia najlepsze przedszkole w Kobyłce Oxford Kids.

W naszym przedszkolu pracują jedynie osoby doświadczone, które posiadają odpowiednie kwalifikacje i potrafią nawiązać z dziećmi wspaniały kontakt. Nasi pracownicy, to ludzie którzy kochają dzieci, uwielbiają spędzać z nimi swój czas. Kiedy zdecydujecie się Państwo odwiedzić przedszkole w Kobyłce Oxford Kids, zobaczycie jak przytulnym i ciepłym miejscem ono jest. Każde dziecko już od progu zachwyca się kolorowym krajobrazem ścian, pięknymi postaciami z bajek które pozwolą mu poczuć się niczym w czarodziejskim świecie.

Dla rodziców z pewnością ważnym aspektem będzie dobrze zorganizowana kadra pracowników, którzy zarażają entuzjazmem i dobrocią wszystkich dookoła. W przedszkolu tym dzieci nie tylko nabędą sporo wiedzy, nauczą się nowych umiejętności oraz nawiążą relacje z rówieśnikami. Do idealny sposób na uczenie szkraba relacji w społeczeństwie, dzięki którym w dorosłym życiu będzie mu o wiele prościej funkcjonować.

Rodzice, którzy pozostawiają dzieci pod naszą opieką mogą czuć się spokojnie i bez stresu zająć się swoją pracą. Ich największe skarby będą w dobrych rękach, o czym świadczą wszystkie dyplomy i wyróżnienia jakie nasze przedszkole otrzymuje. Jeśli zatem poszukujecie Państwo wartego zaufania miejsca, gdzie pozostawicie swoje pociechy na czas pracy, to nasze przedszkole z całą pewnością spełni Wasze oczekiwania. Zachęcamy wszystkich rodziców do kontaktu, zarówno telefonicznego jak i osobistego.

Copyrights © 2010 by Oxford Kids
Wykonanie: Studio Nivo