Przedszkole w Kobyłce
O przedszkolu Oxford Kids
Program i zajęcia
Dzień przedszkolaka
Zapisy do przedszkola
Opłaty za przedszkole
O nas
Przedszkolne zajęcia adaptacyjne
Kontakt
Galeria zdjęć
Mapa strony przedszkola
Grupa żłobkowa
Program żłobka
Akcja dawcom w darze


Kiedy zdecydujesz się na posłanie swojego dziecka do przedszkola, warto jest stosunkowo wcześniej rozeznać się w okolicznych przedszkolach. W telewizji bardzo wiele się słyszy o złym traktowaniu dzieci w żłobku czy przedszkolu, nie dziwne zatem, że coraz więcej rodziców staje przed trudnym wyborem czy posyłać dziecko do przedszkola, czy wynająć nianię?

Odpowiedź jest oczywiście prosta, przedszkole wpływa lepiej na rozwój dziecka, ponieważ dzięki styczności małego szkraba z pozostałymi rówieśnikami uczy się ona wspólnego życia i tolerancji innych. Takie nawyki, jakie zdobywa w przedszkolu z pewnością odbiją się pozytywnym echem w przyszłości. Dziecko, które uczęszczało do przedszkola o wiele lepiej znosi stres z pójściem do szkoły. Również lepiej idzie mu z nawiązywaniem nowych kontaktów, co w dorosłym życiu jest bardzo ważnym aspektem. Dlatego też każdy rodzic powinien zastanowić się, zanim podejmie zbyt pochopnie decyzję.

W naszej miejscowości znajduje się jedno z najbardziej renomowanych przedszkoli, które oferuje Państwu najwyższej jakości opiekę nad dzieckiem. Przedszkole w Markach Oxford Kids jest zatem idealnym miejscem, gdzie powinieneś pozostawić dziecko na czas swojej pracy. Z całą pewnością będzie ono pod dobrą opieką wykształconych i doświadczonych ludzi, którzy kochają zabawy z dziećmi.

Przedszkole w Markach Oxford Kids zatrudnia jedynie wyspecjalizowanych ludzi, którzy ukończyli odpowiednie szkoły oraz kursy, a przede wszystkim takich, którzy maja dobre podejście do dzieci. Dlatego też nasi podopieczni świetnie się czują w ich towarzystwie, uwielbiają wspólne zabawy, które nie tylko uczą ale także kreują wyobraźnię małego odkrywcy. Zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu z naszym przedszkolem. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania, pokażemy każdy zakątek przedszkola - wszystko po to, abyście Państwo mieli pewność, że Wasze dzieci są z nami bezpieczne.

Copyrights © 2010 by Oxford Kids
Wykonanie: Studio Nivo