Przedszkole w Kobyłce
O przedszkolu Oxford Kids
Program i zajęcia
Dzień przedszkolaka
Zapisy do przedszkola
Opłaty za przedszkole
O nas
Przedszkolne zajęcia adaptacyjne
Kontakt
Galeria zdjęć
Mapa strony przedszkola
Grupa żłobkowa
Program żłobka
Akcja dawcom w darze


Przedszkole w Zielonce Oxford Kids charakteryzuje się wyjątkową aurą, która zachwyci dziecko jak i rodzica. Dzięki wyspecjalizowanej grupie pracowników Twój maluch będzie mógł miło spędzić czas oraz nauczyć się wielu ciekawych rzeczy. Dziecko w wieku przedszkolnym bardzo szybko absorbuje wiedzę, dlatego też warto jest zapisać je do naszego przedszkola w Zielonce.

Dysponujemy ogromnym placem zabaw, wieloma salami przeznaczonymi do nauki oraz zabawy dzięki czemu jesteśmy w stanie zabsorbować każdego malucha na bardzo długie godziny. Każdy rodzic wie jak ciężko jest dziecku rozstać się z mamą i tatą, kiedy przychodzi czas pójścia do szkoły. Dlatego warto jest najpierw zapisać szkraba do przedszkola, gdzie nauczy się komunikacji z innymi rówieśnikami, oraz łatwiej zaakceptuje tę kilkugodzinną rozłąkę z rodzicami. Pozostawiając swoją pociechę w naszych rękach możecie być Państwo pewni, że zadbamy o nią jak o swoje własne dziecko.

Nasza kadra pracowników jest stworzona z samych wykształconych ludzi, którzy zatrudnili się z pasji i miłości do dzieci. Dla nas najważniejsze jest dobro dziecka, to ono jest naszą myślą przewodnią dzięki której przedszkole w Zielonce Oxford Kids funkcjonuje już tyle czasu. Jeśli zatem będziecie Państwo chcieli zapisać do nas swoje potomstwo, to zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu oraz adresem mailowym, gdzie możecie Państwo składać wszelkie pytania. Istnieje także możliwość obejrzenia przedszkola od środka.

Bardzo miła Pani dyrektor oprowadzi Państwa po każdym z pomieszczeń, pokaże gdzie dzieci będą się bawić, a gdzie leżakować. Przedstawi program nauczania i odpowie na wszelkie dręczące Państwa pytania. Wiemy jak ważne jest dla każdego rodzica to, aby dziecko w przedszkolu czuło się jak w domu. My ten dom im tworzymy, nie tylko fizycznie, ale także i psychicznie, gdyż atmosfera jaka wypełnia mury budynków jest niczym bajkowy krajobraz. A idealnie dopasowane pomieszczenia do wieku pozwalają dzieciom poczuć się jak w bajkowej krainie.

Copyrights © 2010 by Oxford Kids
Wykonanie: Studio Nivo